Gyakran ismételt kérdések
Főoldal | Gyakran ismételt kérdések

Online konzultáció

Évek óta van tapasztalatom az online konzultációban, látom, mennyire hiányzik a gyors, akár pár mondatos megnyugtatás, a tünetek értelmezése, a megbeszélés, az idő, amikor csak a szülőkre figyel a doktor. Az értő figyelem, a kezelési lehetőségek közös mérlegelése, az életmód átgondolása, a családi kapcsolatok értelmezése. És aztán a személyes konzultáció ugyanezen okokból.

Ha több alkalmas találkozásokat beszélünk meg, mert egy bizonyos problémakört járunk körbe, akkor a következő alkalmat mindig az adott beszélgetés végén pontosítjuk. Ha akut probléma miatt keresnek meg, akkor a probléma sürgősségéből adódóan igyekszem a mielőbbi időpontot javasolni.

Reggel 8 és délután 18 óra között.

A honlap időpont-foglaló felületén.

A konzultációért fizetett összeg beérkezését követően elektronikus számlát küldök Önnek. Figyelem! Csak akkor lesz érvényes a foglalása, ha 24 órán belül a díj átutalása megtörténik. Ha az utalás 24 órán belül nem történik meg, a foglalás törlődik.

Ha a lemondás 24 órával az adott időpont előtt történik, a fele összeg visszautalásra kerül. Ha a lemondás úgy történik, hogy ennél rövidebb idő marad a találkozásig, akkor sajnos az összeget nem áll módomban jóváírni (konzultációs csomag esetében), vagy visszatéríteni (egyszeri konzultáció esetében).

35 000 Ft, amelyről alanyi adómentes számlát fog kapni.

Oltás

Sajnos nem. Védőoltásokkal kapcsolatos ügyekben kérem, forduljanak az ügyben illetékes oltási tanácsadókhoz, akik egy egyszerű internetes kereséssel megtalálhatók.

Praxis

Sajnos nem. A doktornő nem fogad betegeket az állami rendelésén a magánpraxisából.

Személyes konzultáció

A személyes konzultáció minden olyan esetben javasolt, amikor felmerül, hogy vizsgálatra van szükség,  mert a szülőkkel való beszélgetésből nem derül ki egyértelműen minden szükséges információ.

A személyes konzultáción megbeszéljük a gyermek személyes előzményeit és a családban előforduló betegségeket. Megtörténik a fizikális vizsgálat és az előző – hozott – leletek áttekintése. MAjd megbeszéljük a további diagnosztikai javaslatokat, és áttekintjük az életmód, táplálkozás, betegségmegelőzési lehetőségeket.

Vega és TÉNÉ konzultáció

A vegetáriánus és TÉNÉ gyermeknevelés ellentmondásos terület. Rengeteg tévhit, és dezinformáció kering az interneten. Minden szülő megérdemli, hogy tisztán lásson, és minden információ birtokában hozhasson döntést arról, hogy hogyan táplálja gyermekét.

Olyan vega vagy vegán szülőknek, akik szeretnék biztonságosan, orvosi felügyelet mellett teljes értékű növényi étrenddel nevelni gyermeküket.

Az egészséges növekedéshez szükséges tápanyagok, vitaminok és ásványi anyagok pótlása vega és TÉNÉ nevelés esetén több figyelmet igényel, amiben az orvosi felügyelet nagy segítséget jelenthet.

A teljes értékű növényi étrendet követő csecsemők és kisgyermekek esetében vérvizsgálatokkal ellenőrizzük, hogy a táplálkozásuk tartalmaz-e minden szükséges tápanyagot. Ezen kívül esetenként változik, hogy milyen további vizsgálatokra van szükség.

Az első évben 4, 6, 8 és 12 hónapos korban van szükség konzultációra. Ezt követően fél évente.

Minden kisgyermekes család számára javasolt a konzultáció, ha megfelelően szeretnék táplálni a gyermeküket.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/lengyelboglarka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /home/lengyelboglarka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/lengyelbo...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/lengyelboglarka/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34